667 555 115

Cennik karnetów fitness

Cennik karnetów fitness

SILVER
wszystkie stacje treningowe z wyłączeniem SPA
GOLD
wszystkie stacje treningowe + SPA (grota solna i/lub jacuzzi)
VIP
wszystkie stacje treningowe i SPA + wieczory zamknięte
ilość wejść z kartą klubową
8 wejść (po 90 min)199 zł229 zł– zł
10 wejść (po 90 min)239 zł279 zł – zł
12 wejść (po 90 min)289 zł339 zł – zł
wejścia bez limitu– zł – zł 399 zł

Regulamin zakupu karty

  1. Klubowicz = to osoba, która zakupi kartę SILVER, GOLD lub VIP.
  2. wszystkie urządzenia = to możliwość korzystania z urządzeń takich jak bieżnia vacuum, steper vacuum, bieżnia zwykła, rower airbike, platforma vibro, rollki, presoterapia (limfodrenaż) , elektrostymulacja (EMS)
  3. SPA = to możliwość korzystania z groty solnej i kąpieli kosmetyczne w jacuzzi
  4. wieczory zamknięte = to spotkania zamknięte, wieczory panieńskie, przyjęcia urodzinowe organizowane dla Klubowiczów VIP i ich gości. Można wówczas korzystać ze wszystkich urządzeń i SPA oraz dodatkowo można zamówić catering dietetyczny, manicure, pedicure, masaż relaksacyjny i masaż ciepłymi kamieniami, peeling całego ciała, maseczki na twarz, makijaż wieczorowy itp.. kamieniami, peeling całego ciała, maseczki na twarz, makijaż wieczorowy itp.. Wyceny takich spotkań są przygotowywane indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i nie są wliczone w cenę karty klubowej. Przykładowa wycena znajduje się w cenniku wieczorów zamkniętych.
  5. Karta klubowicza jest ważna przez miesiąc licząc od dnia jej zakupu.
  6. 1 wejście = to wejście na 3 dowolnie wybrane różne stacje treningowe (urządzenia) po 30 min każda stacja. Dla Klubowiczów z kartą GOLD i VIP dodatkowo po każdym treningu  wejście na seans w SPA (grota solna i kapiel w jacuzzi) łącznie przez 30 min.
  7. Wejście należy wcześniej zarezerwować. Wejścia można dokonać bez wcześniejszej rezerwacji jeśli w momencie odwiedzenia klubu wybrane urządzenie lub SPA są dostępne (nie użytkowane).
  8. Klubowicze mogą spotykać się w klubie korzystając dowolnie z kawy, herbaty i innych napojów oraz przekąsek i deserów dietetycznych.