667 555 115

Nasz zespół

Szefowa

Nazywam się Agnieszka Grzywacz. Od zawsze marzyłam o tym żeby dobrze wyglądać. Chyba jak każda kobieta podziwiałam celebrytki i zazdrościłam koleżankom, które z dumą “nosiły” swoje ciało. Ja wstydziłam się od zawsze. Kiedy w 2019 roku przyszedł czas na życiową zmianę zawodową wiedziałam już że muszę całkowicie zmienić branżę. Po kilkunastu latach pracy na “wysokich” stanowiskach podjęłam decyzję, że chcę należeć do grona nielicznych, którzy robią zawodowo to co lubią i kochają. Do grona tych, których praca jest pasją. Byłam już wtedy na takim etapie świadomości, że wiedziałam o tym, że wystarczy moja decyzja aby spełnić marzenia. Bo decyzja to już połowa sukcesu, później wystarczy ustalić jak ją wykonać i działać.
U mnie taką decyzją było otwarcie Klubu. Marzyłam o tym aby pomagać innym kobietom wydobywać ich piękno, aby powodować, że się uśmiechną do siebie w lustrze. Jednocześnie wiedziałam, że takie miejsce zobowiąże mnie samą do przejścia metamorfozy, która była mi już bardzo potrzebna i że jeszcze kiedyś będę dobrze wyglądać.
Mimo pandemii i trudności jakie w pierwszym roku mnie spotkały dziś mogę powiedzieć zdecydowanie – ZROBIŁAM TO!! Wykonałam decyzję, którą podjęłam.
Jestem codziennie zadowolona kiedy widzę tyle wspaniałych kobiet, klientek, które przychodzą do klubu nie tylko potrenować, wykonać zabieg czy zrobić masaż, ale przede wszystkim przychodzą poczuć się dobrze, przychodzą pobyć z nami. Efekt tych wizyt zawsze jest taki sam – oprócz utraty zbędnych kilogramów, wymodelowanej sylwetki, pięknej cery, włosów i paznokci otrzymujemy uśmiech na ustach i radość w sercach naszych klientek. Jest to dla mnie największą nagrodą.
Dopełnieniem mojej satysfakcji jest młody, ambitny i pracowity zespół, z którego mogę być tylko dumna.
Dzięki Wam wszystkim dziś jestem szczęśliwa również w pracy. Dziękuję 🙂

Weronika

Mam na imię Weronika. Jestem kosmetologiem z pięcioletnim doświadczeniem. Kosmetologia to moja pasja, ciągle się rozwijam, stawiam na trwałość efektów a nie doraźne działanie, staram się pracować kompleksowo począwszy od zmiany pielęgnacji domowej, po zabiegi, zmianę diety oraz analizę badań. Prywatnie jestem mamą i żoną, każdą wolną chwilę poświęcam swojej rodzinie.

Natalia

Mam na imię Natalia. Ukończyłam dwie szkoły wizażu i stylizacji, obecnie szkolę się na technika usług kosmetycznych, a tematy beauty od zawsze były mi bliskie. Dopiero w Klubie Pretty Woman zakochałam się w zabiegach modelowania sylwetki. Nie miałam pojęcia, że praca stanie się moją pasją i drugim domem. Uwielbiam nasze klientki, a obserwowanie ich metamorfoz i efektów przepełnia mnie dumą.

Angelika

Mam na imię Angelika i jestem w Klubie niemalże od początku . W tym roku skończyłam studia dietetyczne, jednak jak wiele z Was wie, moje serce należy od dłuższego czasu do kosmetologii – zabiegów na ciało, a także masaży – bańka chińska, masaż kamieniami, a także od niedawna Kobido. W pracy z kobietami zakochałam się kilka lat temu, kiedy to mogłam pracować z Wami jako asystentka dietetyka. Moim marzeniem jest rozwijanie się w dziedzinie masaży i zabiegów na ciało. W naszym Klubie oprócz zabiegów zajmuje się również Waszym komfortem, dobrym samopoczuciem i pomagam Wam w znalezieniu wiary w siebie. Sama przeszłam długa drogę aby poczuć się ze sobą dobrze, dlatego wiem jak wiele przeszkód czeka na Was w tej drodze – i z przyjemnością pomogę Wam je rozwiązać. Najwięcej zadowolenia przynosi mi uśmiech Klientki, która wychodzi z Naszego Klubu szczęśliwa. Klub Pretty Woman to wyjątkowe miejsce, które tworzą wyjątkowe kobiety. Jestem dumna, że mogę tutaj pracować i każdego dnia spotykać się z takimi osobami jak Wy.

MARTA

Mam na imię Marta. Jestem stylistyką paznokci z 14 letnim stażem. Doświadczenie swoje zdobywałam poprzez pracę jak i prowadzenie swojego studia paznokci. Praca ta jest moja pasją. Na tą chwilę wykonuję gamę zabiegów na ciało oraz masaże twarzy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez szkolenia u najlepszych trenerów. Utożsamiam się z kobietami , które mimo natłoku obowiązków chcą się zrelaksować, zregenerować, a przy tym poczuć się i wyglądać pięknie. Jako jedna z nich jestem w stanie zrozumieć ich potrzeby i zaproponować adekwatne zabiegi i porady, które działają na ciało i duszę, dzięki czemu klientki opuszczają nasz Klub nie tylko „upiększone” i zrelaksowane, ale także naładowane pozytywną energią.

ALEKSANDRA

Mam na imię Aleksandra. Jestem magistrem kosmetologii. Praca z ludźmi oraz kosmetologia to moja pasja, którą zajmuje się już od 8 lat. Specjalizuję się głównie w pielęgnacji twarzy i ciała, ale uwielbiam również manicure i pedicure, którym również dotychczas się zajmowałam. Potrzeby klienta są dla mnie bardzo ważne i dbam o to, aby czuł się w moich rękach bezpiecznie. Każdy zadowolony klient jest motywacją do dalszego działania. Jestem osobą otwartą i chętnie nawiązuje nowe znajomości, uwielbiam kontakt z ludźmi a także swoją pracę. Wiem, że spełniam się w swoim zawodzie.

Nadia

Mam na imię Nadia. Jestem uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. W. Broniewskiego. Rozpoczęłam pracę w klubie jako pomoc na recepcji. Jednak od wielu lat pasjonuje się kosmetologią. Z każdym dniem poznaję potrzeby i oczekiwania klientek, uczę się nowych umiejętności i zdobywam specjalistyczną wiedzę na szkoleniach, które zapewnia mi klub. Zaczynając pracę w tym miejscu nie spodziewałam się tego, że może być ona tak przyjemna, dzięki klientkom z którymi przebywam i nawiązuje nowe relacje.

Mimo trudnych wymagań staram się je konsekwentnie realizować. Więc jeśli masz pytania i chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów – służę pomocą w każdej chwili.